Malumichampatti, Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33AALFJ6872G1Z3
Call 07949350845 91% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Usage/Application | Hotel |
| Operating Voltage | 220V |
| Capacity | 800 Pieces Per Hour |
| Brand | JJ |
| Material | Mild Steel |
| Automation Grade | Automatic |
View Complete details
Product Brochure
| Machine Type | Semi Automatic |
| Production Capacity | 100 kg/hr |
| Power Source | Hydraulic |
| Number Of Moulds | 1 |
| Machine Operation | Motor Driven |
| Usage/Application | Hotel |
| Operating Voltage | 220V |
| Usage | Commercial Kitchen |
| Material | Mild Steel |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Brand | JJ |
| Capacity (Pieces Per Hour) | 300 Pieces Per Hour |
View Complete details